|

Search
Close this search box.

Projekt i realizuar nga:

drejtesiasot.com justice today drejtesia sot rolpik.org website logo

Arrestohet burri që i dërgoi mesazhe kërcënuese ish-gruas së tij

Gjatë ditës së djeshme në Gjilan është arrestuar një person nën dyshimin se i ka dërguar mesazhe kërcënuese ish-gruas së tij.

Lajmi është bërë i ditur nga Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh të këtij institucioni.

Sipas Drejtorisë Rajonale të Policisë në Gjilan, këto mesazhe me përmbajtje kërcënuese i ishin dërguar viktimës javë më parë.

Më pas, e njëjta e kishte raportuar rastin në Polici, e cila ka arritur që ta arrestoj të dyshuarin.

Pas arrestimit, i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit të shtetit është dërguar në mbajtje për 48 orë./Drejtësia Sot

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Twitter