|

Search
Close this search box.

Projekt i realizuar nga:

drejtesiasot.com justice today drejtesia sot rolpik.org website logo

Podujevë – Arrestohet një person i dyshuar për dhunim

Policia e Kosovës njofton se në Podujevë ka arrestuar një person nën dyshimin se ka kryer veprën penale “Dhunim”.

Në raportin 24 orësh thuhet se i dyshuari është mashkull kosovar kurse dyshohet se veprën e lartcekur e ka kryer ndaj viktimës femër kosovare.

Pas arrestimit, i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit të shtetit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Në fund, Policia bën të ditur se e viktima është dërguar në strehimore./Drejtësia Sot

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Twitter