|

Search
Close this search box.

Projekt i realizuar nga:

drejtesiasot.com justice today drejtesia sot rolpik.org website logo

Arrestohet personi që ushtroi dhunë ndaj nënës së tij

Policia e Kosovës njofton se dje në Gjilan ka arrestuar një person nën dyshimin se ka kryer veprën penale “Dhuna në familje”.

Nga raporti 24 orësh i Policisë bëhet e ditur se i arrestuari dyshohet se kishte ushtruar dhunë ndaj nënës së tij.

Lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit ndërsa nuk raportohet nëse viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Në fund, Policia njofton se i dyshuari është intervistuar dhe më pas është dërguar në mbajtje për 48 orë./Drejtësia Sot

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Twitter