|

Search
Close this search box.

Projekt i realizuar nga:

drejtesiasot.com justice today drejtesia sot rolpik.org website logo

Viktima raporton se është ngacmuar seksualisht në Prizren

Gjatë ditës së djeshme, në Prizren një femër kosovare po dyshohet se është sulmuar seksualisht nga një person.

Rastin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës, përmes raportit 24 orësh.

Në këtë raport thuhet se rastin e ka njoftuar vetë viktima e cila në Polici ka deklaruar se ajo ishte ngacmuar seksualisht nga një person i panjohur.

Njësitet policore thuhet se kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë takuar viktimën, të cilën e kanë dërguar për tretman mjekësor.

Viktima e rastit është intervistuar dhe deri më tani nuk ka asnjë person të arrestuar./Drejtësia Sot

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Twitter