|

Search
Close this search box.

Projekt i realizuar nga:

drejtesiasot.com justice today drejtesia sot rolpik.org website logo

Arrestohet i dyshuari që vitin e kaluar dhunoi një person në Gjilan

Gjatë ditës së djeshme, Policia ka arrestuar në Gjilan një person nën dyshimin se ka kryer veprën penale të “Dhunimit”.

Nga raporti 24 orësh i Policisë së Kosovës bëhet e ditur se rasti për të cilin është arrestuar i dyshuari ishte raportuar më 25 tetor 2022.

I dyshuari mashkull kosovar pas arrestimit, është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Njoftimi i plotë nga Policia: “Gjilan, 25.10.2022-09:10.  Në lidhje me rastin është raportuar se me 08.08.2023, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.”/Drejtësia Sot

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Twitter