|

Search
Close this search box.

Projekt i realizuar nga:

drejtesiasot.com justice today drejtesia sot rolpik.org website logo

Nga raportet policore dyshohet se dy gra kanë ushtruar dhunë fizike dhe psiqike ndaj një burri

Nga raportet policore 24 orëshe, është raportuar se dy gra kanë ushtruar dhunë fizike dhe psiqike ndaj një burri. Lidhur me rastin është arrestuar njëra e dyshuar dhe e njëjta pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Me këtë rast, gjatë 24 orëve të fundit janë raportuar gjithsej 5 raste të Dhunës në familje, ku me nga dy raste mbesin Prishtina dhe Gjakova kurse me një rast është raportuar Peja./ DrejtësiaSot

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Twitter