|

Search
Close this search box.

Projekt i realizuar nga:

drejtesiasot.com justice today drejtesia sot rolpik.org website logo

Arrestohen burrë e grua që ushtruan dhunë ndaj vajzës së mitur

Policia e Kosovës dje në Rahovec ka arrestuar dy persona që kishin ushtruar dhunë ndaj një vajze të mitur.

Lajmi është bërë i ditur nga raporti 24 orësh i Drejtorisë Rajonale të Policisë në Gjakovë.

Nga ky raport bëhet e ditur se të arrestuarit janë një mashkull kosovar dhe një femër shtetase e Shqipërisë, që në raport familjar janë burrë dhe grua.

Ata u arrestuan nën dyshimin se kanë ushtruar dhunë psikike ndaj vajzës së mitur.

Në fund, Policia njofton se i dyshuari është dërguar në mbajtje ndërsa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt./Drejtësia Sot

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Twitter