|

Search
Close this search box.

Projekt i realizuar nga:

drejtesiasot.com justice today drejtesia sot rolpik.org website logo

Pejë – Arrestohet personi që sulmoi fizikisht prindërit e tij

Nga raporti i 24 orëve të fundit i Policisë së Kosovës, është raportuar se në qytetin e Pejës  gjatë ditës së djeshme rreth orës 11:30, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se i kishte sulmuar fizikisht dy prindërit  e tij viktimat kosovarë.

Si pasojë e sulmit i dyshuari dhe babai i tij kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./Drejtësia Sot

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Twitter